Eames DCM
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "DCM", stol, Vitra, formgivningsår 1945/45, kromad benställning, sits och rygg i svart ek, etikett med datering 1998, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
746311
2020-03-09