Eames DCM

Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM
Eames DCM

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, "DCM", stol, Vitra, formgivningsår 1945/45, kromad benställning, sits och rygg i svart ek, etikett med datering 1998, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

746311

2020-03-09