Herman af Sillén akvarell

Herman af Sillén akvarell
Herman af Sillén akvarell
Herman af Sillén akvarell
Herman af Sillén akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Fiskeby, akvarell, signerad, ca 22x41 cm

746313

2020-03-08