Baljfåtöljer empirestil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, fast stoppad rygg och sits, sadelgjord, sitthöjd 49 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, smärre fanérskador
746323
2020-03-12