Baljfåtöljer empirestil

Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil
Baljfåtöljer empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJER, 1 par, empirestil, tidigt 1900-tal, mahgonyfanér, beslag i mässing, armlän med sfinxhuvuden, fast stoppad rygg och sits, sadelgjord, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, smärre fanérskador

746323

2020-03-12