Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF ADOLF ROMIN (1863-1936): akvarell, skepp på hav i månsken, signerad och daterad, bildmått 27x52 cm.
Inga anmärkningar, ej examinerad ur ram.
746345
2020-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här