Gustaf Adolf Romin akvarell

Gustaf Adolf Romin akvarell
Gustaf Adolf Romin akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF ADOLF ROMIN (1863-1936): akvarell, skepp vid kust, signerad och daterad -91, bildmått 25x44 cm.

Inga anmärkningar, ej examinerad ur ram.

746348

2020-03-13