Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HALSBAND, sterlingsilver, dekor med markasiter, 1930-talsstil, karbinhake, stämplad Retro 2000, numrerad 0159/1000, längd 40 cm
746351
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här