Halsband sterlingsilver markasiter

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HALSBAND, sterlingsilver, dekor med markasiter, 1930-talsstil, karbinhake, stämplad Retro 2000, numrerad 0159/1000, längd 40 cm

746351

2020-03-11