Klubbat för:
2 600 SEK
1 000 SEK
SPELBORD, rokostil, 1800-tal, ek, svängda ben med uppfällbar profilerad skiva, längd 86, bredd 42, höjd 76 cm.
Åldersrelaterat slitage, några sprickor.
746368
2020-05-23