Spelbord rokokostil 1800-tal

Spelbord rokokostil 1800-tal
Spelbord rokokostil 1800-tal
Spelbord rokokostil 1800-tal
Spelbord rokokostil 1800-tal
Spelbord rokokostil 1800-tal
Spelbord rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

SPELBORD, rokostil, 1800-tal, ek, svängda ben med uppfällbar profilerad skiva, längd 86, bredd 42, höjd 76 cm.

Åldersrelaterat slitage, några sprickor.

746368

2020-05-23