Assietter Kina 1800-tal

Assietter Kina 1800-tal
Assietter Kina 1800-tal
Assietter Kina 1800-tal
Assietter Kina 1800-tal
Assietter Kina 1800-tal
Assietter Kina 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ASSIETTER, 8 st., porslin, Kina, 1800-tal, Mingstil, dekor i underglasyrblått, diameter ca 15 cm

Nagg

746370

2020-03-12