Assietter och skålfat Kina

Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina
Assietter och skålfat Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSIETTER, SKÅLFAT, 9 st., porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 14-17 cm

Nagg, sprickor

746373

2020-03-12