Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, BEFA, Göteborg 1964, med fylld botten, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage, repor, märken, behov av puts

746385

2020-03-12