Byrå
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, 4 lådor, ådringsmålad samt med dekorativa handtag och nyckelplåtar i mässing, nyckel saknas, höjd ca 85 samt 96x53 cm
Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage
746387
2020-03-12