Ingird Vang Nyman färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): "Hindu" ur serien "Barn i öst och väst", färglitografi, signerad och numrerad 84/200, bildstorlek 27 x 37 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

746396

2020-03-16