Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): "Hindu" ur serien "Barn i öst och väst", färglitografi, signerad och numrerad 84/200, bildstorlek 27 x 37 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
746396
2020-03-16