Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): "Kines" ur serien "Barn i öst och väst", färglitografi, signerad och numrerad 84/200, bildmått 27 x 37 cm.
Zustandsbeschreibung
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
746397
2020-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner