Hyvel

Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel
Hyvel

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HYVEL, daterad 1775 samt med initialerna I L S, höjd ca 11, längd 27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

746403

2020-03-12