Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IAN RUSTH (född 1950): Motiv med gamla bibliotheket, signerad Ian Rusth, numrerad 47/97, färglitografi, ca 48 x 38 cm
Ej examinerad ur ram
746408
2020-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här