Else Uhlmann oljemålning
Valmis
2020-03-18
746410
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ELSE UHLMANN (född 1949): figurkomposition, olja på duk, signerad, 57 x 43,5 cm.