Else Uhlmann oljemålning

Else Uhlmann oljemålning
Else Uhlmann oljemålning
Else Uhlmann oljemålning
Else Uhlmann oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSE UHLMANN (född 1949): figurkomposition, olja på duk, signerad, 57 x 43,5 cm.

746410

2020-03-18