Marianne Lindberg de Geer litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): Komposition med barn, signerad MLDG, 19/50, färglitografi, bladmått ca 62x81cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

746411

2020-03-08