Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1930-tal, gåvoplakett i silver daterad 1939, fanér i björk och masurbjörk, nyckel finns, höjd ca 91 samt 81x36 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
746412
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här