Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1930-tal, gåvoplakett i silver daterad 1939, fanér i björk och masurbjörk, nyckel finns, höjd ca 91 samt 81x36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

746412

2020-03-08