Rolex Precision
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
ROLEX, Precision, armbandsur, 1940-tal, stål, manuell, plexiglas, referensnr 3655, serienr 048732, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 33 mm
Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"
Horn med lagningar, fungerade vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.
746415
2020-03-26