Rolex Precision

Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision
Rolex Precision

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ROLEX, Precision, armbandsur, 1940-tal, stål, manuell, plexiglas, referensnr 3655, serienr 048732, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 33 mm

Ingår i tema "Handpicked watches & jewellery"

Horn med lagningar, fungerade vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen.

746415

2020-03-26