Dessertgafflar i silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DESSERTGAFFLAR, 12 st, silver samt mässing, 1800-talets slut, stämplade Minerva, Paris, handtagen i silver, längd ca 16 cm, mått ca 32x20 cm, medföljer originalschatull
1 med buckla vid handtag
746419
2020-03-12