Marianne Westman vas

Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas
Marianne Westman vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIANNE WESTMAN (1928-2017), vas, chamotterat stengods, gråglaserad, Rörstrands studio, monogramsignerad MW, höjd ca 39 cm

Spricka och nagg

746436

2020-03-08