Ikea sideboard

Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard
Ikea sideboard

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, 4 lådor, 2 skåp med bakomliggnade hylla, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm

Bruksspår, några fuktringar och repor på ovansidan

746440

2020-03-08