Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, 4 lådor, 2 skåp med bakomliggnade hylla, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm
Bruksspår, några fuktringar och repor på ovansidan
746440
2020-03-08