Sture Danielsson oljemålning

Sture Danielsson  oljemålning
Sture Danielsson  oljemålning
Sture Danielsson  oljemålning
Sture Danielsson  oljemålning
Sture Danielsson  oljemålning
Sture Danielsson  oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STURE DANIELSSON (1900-tal): Sommarbad, olja på pannå, signerad och daterad Danielsson 1951, ca 79x110 cm

746450

2020-03-08