Bordsur porslin

Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin
Bordsur porslin

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-talets början, rokokostil, porslin, tryckt och bemålad dekor, ca 36, 34x14 cm

Nyckel medföljer

Lätt krackelerad

746461

2020-03-09