Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, 1900-talets början, rokokostil, porslin, tryckt och bemålad dekor, ca 36, 34x14 cm
Nyckel medföljer
Lätt krackelerad
746461
2020-03-09