Emma-fåtölj

Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj
Emma-fåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, s.k. Emma-fåtölj, 1900-tal, betsad träkarm, fast stoppad, klädd med medaljongtyg, sitshöjd ca 40 cm, total höjd 83 cm

Bruksslitage

746474

2020-03-09