Bankett Louis XVI
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bankett, Louis XVI typ, stilkopia 1900-tal, lös stoppad kudde med toffsar, förgylld stomme, kopplade ben, skuren dekor, längd ca 80 cm, djup ca 41 cm, höjd ca 43 cm
Bruksslitage, lagning i ett hörn på kudden
746475
2020-03-08