Bankett Louis XVI

Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI
Bankett Louis XVI

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Bankett, Louis XVI typ, stilkopia 1900-tal, lös stoppad kudde med toffsar, förgylld stomme, kopplade ben, skuren dekor, längd ca 80 cm, djup ca 41 cm, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, lagning i ett hörn på kudden

746475

2020-03-08