Bordslampa mässing Ystad Metall
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, mässing, Ystad Metall, 1940/50-tal, mässing med dekor av kvinnofigur, stämplad Y M I,
612/1, höjd inkl. skärm ca 41 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
746476
2020-03-12