Bordslampa mässing Ystad Metall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, mässing, Ystad Metall, 1940/50-tal, mässing med dekor av kvinnofigur, stämplad Y M I,
612/1, höjd inkl. skärm ca 41 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

746476

2020-03-12