Modellskepp
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MODELLSKEPP, 1900-talets mitt, segelfartyg "Mary Ann", utfört i trä med detaljer i metall och textil, höjd ca 45 samt längd ca 56 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Slitage, möjligen ej komplett
746478
2020-04-12