Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLSKEPP, 1900-talets mitt, segelfartyg "Mary Ann", utfört i trä med detaljer i metall och textil, höjd ca 45 samt längd ca 56 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Slitage, möjligen ej komplett

746478

2020-04-12