Marie-Louise Ekman litografi
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN, (född 1944): Komposition med figurer, signerad och daterad 2001, färglitografi, 3/220, 45x60 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
746489
2020-03-08