Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVVAS, Kina, 1900-tal, porslin, blå dekor med figurer, höjd ca 43 cm

Skador: Sprickor i bottnen

746490

2020-03-10