Gunnar Zetterström olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stadshuset sett från Klara sjö, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 52x74 cm

746497

2020-03-08