Bertil Damm oljemålning

Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning
Bertil Damm oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

BERTIL DAMM (1887-1942): Landskap med stugor, baksida med skiss i olja företställande män som bygger modellplan, olja på duk, sigenrad och daterad 1936, ca 67x87 cm

746500

2020-03-08