Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
BERTIL DAMM (1887-1942): Landskap med stugor, baksida med skiss i olja företställande män som bygger modellplan, olja på duk, sigenrad och daterad 1936, ca 67x87 cm
746500
2020-03-08