Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

VÄGGUR, Diamantini & Domeniconi, Italien, 2000-tal, lackerad metall, diameter ca 65 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

746505

2020-03-12