Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
VÄGGUR, Diamantini & Domeniconi, Italien, 2000-tal, lackerad metall, diameter ca 65 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
746505
2020-03-12