Hjalmar Grahn oljemålning

Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Höst vid Reimersholme, signerad Hj Grahn och daterad 40, olja på duk, ca 64x54 cm

746508

2020-03-08