Carl Wahlbom oljemålning

Carl Wahlbom  oljemålning
Carl Wahlbom  oljemålning
Carl Wahlbom  oljemålning
Carl Wahlbom  oljemålning
Carl Wahlbom  oljemålning
Carl Wahlbom  oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WAHLBOM (1810-1858): Fartyg, olja på duk, signerad, ca 30x39 cm

Något krackelerad

746512

2020-04-26