Simon Gate

Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate
Simon Gate

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, Vicke Lindstrand, 14 delar, 1900-talets första hälft, bl a bruntonad glasmassa, bestående av bl.a bringare, skålar, vaser, höjd mellan ca 10-19 cm

Slitage

746545

2020-03-08