Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Åreskutan, signerad och daterad Wilhelm Behm 1903, olja på duk, ca 33x40 cm

Duklagning

746566

2020-03-10