Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Sjöfåglar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, numrerad HC 12/25, bladmått ca 58x86 cm
746573
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här