Olle Kåks

Olle Kåks
Olle Kåks

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 5/10, färglitografi, bladmått ca 120x80 cm

746574

2020-03-11