Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (8) Kompositioner, signerade Reuterswärd, HC, litografier, bladmått vardera 25,5x20 cm
Ett glas skadat
746580
2020-03-12