Carl Fredrik Reuterswärd litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (8) Kompositioner, signerade Reuterswärd, HC, litografier, bladmått vardera 25,5x20 cm

Ett glas skadat

746580

2020-03-12