Vaser Ystad Brons
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YSTAD BRONS, vaser med hänklar, 2 st, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, undertill märkta Ystad Brons Made in Sweden resp Ystad Brons Sweden, 20 resp 24 cm
Smärre ytskador
746581
2020-03-12