Vaser Ystad Brons

Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons
Vaser Ystad Brons

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YSTAD BRONS, vaser med hänklar, 2 st, 1900-talets första hälft, grön- och brunpatinerad brons, undertill märkta Ystad Brons Made in Sweden resp Ystad Brons Sweden, 20 resp 24 cm

Smärre ytskador

746581

2020-03-12