Sven Olof Ehrén 2 litografier

Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier
Sven Olof Ehrén 2 litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (2) Stockholmsmotiv signerad och daterad Sven Olof Ehren -74, 359/360, bildmått ca 32x43 cm vardera

Gulnad

746592

2020-03-11