Fjärilsbok Berge´s Schmetterlingbuch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGE´S Schmetterlings-buch, 8:e upplagan, Stuttgart, 1899, 50 färglitografier av fjärilar och malar, ca 29 x 33 cm

Visst slitage, ej genomgången

746606

2020-03-09