Johan Thunberg

Johan Thunberg
Johan Thunberg
Johan Thunberg
Johan Thunberg
Johan Thunberg
Johan Thunberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHAN THUNBERG (född 1952): Båt, signerad och daterad Johan Thunberg 85, olja på duk, 116x118 cm

Lös i ram

746617

2020-03-11